klub Semínka (od 1,5 roku s rodiči) - rok 2018/2019

01.09.2017 22:31

Na rok 2018/2019 probíhá registrace na https://klicek.webooker.eu/Courses?semesterID=103410

 
- po vybrání kurzu-dnu se registrujte ve spodní části - registrace na kurz
pokud máte již účet v našem systému webooker-přihlašte se, pokud ne vytvořte nový účet a vyplňte prosím všechny údaje o Vás i Vašem dítěti.
Informace k jednotlivým dnům jsou přímo ve webookeru a ostatní Vám přijde po registraci na Váš email -  info k platbě a přihláška, kterou prosíme přineste podepsanou na první lekci a platbu na celý semestr uhraďte na účet. Prosíme o dodržování správného zadání platby.
 

Lesní klub Semínka

-  dopoledne (8.30 - 11.30) na zahradě Klíčku či při nepřízni počasí v teepee či prostorách klubu družiny Letokruhy. Tématický program pro děti s maminkami od 1,5 roku do 3 let. 

Program je koncipován pro děti i s rodičem/či. Nejedná se o hlídání dětí

S sebou si přineste svačinku, přezůvky pro děti (za ošklivého či mrazivého počasí). Za příznivých dnů je program pouze venku - na zahradě a okolí klubu, v zimě na sněhu (vhodné oblečení).  

Lesní klub Semínka podporuje  zvykání si, jedná se o vhodnou „přípravku“ před nástupem do mateřské školy.

Děti se učí samostatnosti, navazování sociálních vztahů a komunikaci mezi vrstevníky.

Program klubu je rozdělen na měsíční a roční rytmus, který se řídí čtyřmi ročními obdobími a prožíváním tradičních lidových zvyků s nimi spjatými.

Snažíme se spolu poznávat přírodu živou i neživou, jak se během roku mění a kromě tancování a zpívání nás pokaždé čeká malé tvoření. Každá lekce je na určité téma.

Zájemci o navazující klub Poupátka mají ze Semínek přednost, pokud jsou aktivními členy spolku. Kapacita klubu ale je stále omezená a děti se každý rok jen dobírají. Nevzniká tak automaticky nárok na přijetí.

 

 Legenda k názvu Semínka - kategorie nejmladších dětí

 ..ještě nevíme, co ze semínka bude...

Vkládáme do něj svá očekávání,opatrujeme ho a zajišťujeme podmínky pro jeho dobrý a správný růst.

 

Cena: 3000,- za 1 den v týdnu-   každou středu, čtvrtek

          2600,- pololetí 2018/2019 - pátek

náplň programu ve středu a čtvrtek je totožná! Proto doporučujeme volit buď jeden den, či pro zájemce vybrat variantu st-pá nebo /čt-pá.

 

V případě omluvy či dotazů volejte  středa, čtvrtek (Dana Stemberková)- 606406987,pátek - Ea Valíková (723 394892) či pište na klubseminka@rodinnyklubklicek.cz . Po odhlášení ze systému v případě nemoci je možné si vzít náhradu v jiný den -po domluvě

Koordinátor klubu klíček tel 721 338 086 (Petra Zunová)