Příměstské tábory v Klíčku 2018 -rozšíření táborů!

Děkujeme za Váš zájem o příměstské tábory v Klíčku o prázdninách 2018. V případě Vašeho zájmu, prosíme o registraci níže. Do 14 dní Vám bude zasláno potvrzení o Vaší registraci a zaslaná závazná přihláška. Začátkem dubna budou registrovaným dětem zaslány podrobnosti k jednotlivým táborům. Hezké dny 

  REGISTRACE  ZDE

V případě dotazů pište na  taboryklicek@gmail.com  či volejte na tel: 721 338 086

Tábory probíhají od 8 do 16 hodin pro cca 15-17 dětí.

Tábory jsou pro děti od 4 do 7 let. (pro starší děti jsou nabízeny tabory ve spolupráci s KS Mandala www.ksmandala.cz)

.................................................... 

23.7.-27.7.2018 - Cesta do pravěku (již pouze náhradníci)
30.7.-3.8.2018 - Recy-tábor - ještě volná místa!!!

 (Aneta Hýblová + Petra Šebková)

 
16.7.-20.7.2018 - Žížalí cesta (již pouze náhradníci) (K+M)
20.8.-24.8.2018 - Víla Voděnka (již pouze náhradníci) (K+Z)
 (Kateřina Přeučilová + Zuzana  Zajoncová + Michala Dědečková)
 
Anotace k táborům
 
Recy tábor
Papír, kov a sklo, to je to, co budeme zkoumat.Organická hmota ,plast, nejčastěji končí v koši, přitom kompost šlupce více sluší.Plast příroda nerozloží, zkusíme z něj něco tvořit, ať se skládky nerozmnoží. Budeme si se sklem hrát, život kovu sledovat. Kde se všechny tyto věci berou, proč nám kazí prostředí, to se všechno holky , kluci na táboře dovědí.
 
Cesta do pravěku

Během tohoto tábora se přeneseme daleko do minulosti - do krajiny druhohor.  Seznámíme se s nejznámějšími druhy pravěkých rostlin a zvířat. Pokusíme se vystopovat nejznámější druhy dinosaurů a vyzkoušíme si práci archeologa při odkrývání dinosauřích koster. Abychom si lépe představili, jak takový dinosauři vypadali, pojedeme na výlet do dinoparku v Praze.  

 
Víla Voděnka
Kam se poslední dobou ztrácí voda? Proč jsou dlouhá období sucha nebo naopak období přívalových dešťů a povodní? 
Kde všude je voda? Jak se dá voda přenášet? Co voda unese? Na spoustu dalších otázek ohledně vody pojďme hledat odpovědi s vílou Voděnkou. Čeká nás i výlet k vodě (řece, pískovně), kde prozkoumáme vodní říši, kde víla Voděnka žije...
 
Žížala není jen tak nějaká žoužel. Je to takové malé nic, ale dokáže velké věci.. Dokonce tak velké, že se proslýchá, že králem zvířat už není lev, ale žížala!
Vypravte se s námi na velkou žížalí cestu a dozvíte se více! Mají žížaly také prázdniny? Jak to vůbec v žížalí rodině chodí? Kde rády bydlí? Umí žížaly kouzlit?
Zkusíme to společně zjistit..
 

Ceny příspěvku na tábory: 

Cena 1500 Kč/týden

(včetně oběda, odpolední svačiny a pitného režimu)

 pište na taboryklicek@gmail.com 

 

NOVĚ!!!

Příměstské TÁBORY PRO STARŠÍ DĚTI:

Výtvarný tábor “Zahradní tvor” - 13.-17.8.  (výtvarnice Martu Hlavajová, Jiří Zradička). (8-14 let) max 18 dětí - poslední místa!!!
 anotace :
“Jaký tvor ti může vzklíčit na zahradě? Skřítek, skřet, medvěd či květ? Když zadupe liška, rozfouká se smetánka v baziliška? Když zadupe zvovu, otevře se knížka na stránce, kde k lovu právě chystá se šiška?
Pro starší děti si mladší dospělí nachystali tábor, na kterém se tvoří výtvarně, a na kterém si hrajeme s tím, co říkáme. Tvory zahradní i jiné poznáme s Jirkou v příbězích, vykreslíme v obrazech spolu s Martu, nebo upleteme z chrastí a z kořenů se všemi stromy z okolí. Tyto aktivity doplníme častým běháním, neustálým hraním a nevázaným smíchem.”

Cena 2000 Kč/týden (8-16hod)

(včetně oběda, odpolední a dopolední svačiny a pitného režimu)

 
 Anglický tábor 30.7. - 3.8. (Jiří Zradička, Sophie Michálek Meklons a její pes) (8-14 let)
 
Tábor v angličtině si na letošní léto připravili australská lektorka Sophie Michálek Meklons a Jirka Zradička. Těšit se můžete také na psa Pejsyho. 
Zahrajeme si spolu spoustu her, budeme si povídat co nejvíc v angličtině.
Tábor jsme nazvali Keltika. Nechali jsme se inspirovat keltskou historií Británie. Budeme hledat posvátný dub v Hluchově, zahrajeme si na druidy a když potkáme nějakého římského legionáře, řekneme mu, ať radši jede domů.
 

Cena 2500 Kč/týden (8-16hod)

(včetně oběda, odpolední a dopolední svačiny a pitného režimu)

Foto Indiáni 2014

Kronika - Človíček

Léto se skřítkem Radostníčkem

Klíčkovské Bohyně 2015 goo.gl/photos/JY5fUnsDe4BdTdmV9