Tábory pro děti z prvního stupně s lesním klubem Letokruhy

Financováno z ESF - OPZ reg.č.: CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009680

Cena: 1800 Kč (dotovaná cena)

č.ú.: 2600306491/2010  Fio banka

VS: - dle táboru

zpráva pro příjemce: název táboru + jméno a příjmení dítěte

Pokud Vaše dítě nenavštěvuje/nenavštěvovalo Klub Letokruhy a nebylo v minulém roce na táboře v KL požadujeme pro účast dítěte na táboře doložit tyto dokumenty:

Přihláška na tábory ke stažení ZDE

Monitorovací list podpořené osoby ZDE

Potvrzení vazby na trh práce ZDE

Potvrzení od zaměstnavatele/ÚP/OSSZ - ZDE

v případě dotazů k dokumentům se obracejte na tel: 604 262 120

dotazy k táborům KL posílejte na: klubklicek@gmail.com 

 

Přihlašovací dokumenty na tábory Klubu Letokruhy můžete odevzdat i v Klubu Letokruhy (po - pá od 12:00 do 17:00), Maxe Švabinského 132, Stará Boleslav 

Provozní řád Klubu Letokruhy ke stažení ZDE


Divadelní tábor 13.-17.7.2020 - Variabilní symbol: 30040 - naplněn


Pokud rád vystupuješ, vymýšlíš, tvoříš, ale hlavně hraješ,  jsi na dobré adrese. Tento divadelní tábor tě přiučí činohře, loutkářství, scénografii, scenáristice i režii. Hrát se dá všude a není malých rolí. Co je divadlo, poznáš právě na tomto táboře.Táborem vás provedou Anet a Petr.


Klíčkovský Masterchef 27.-31.7.2020 - Variabilní symbol: 30050 - naplněn

Tábor NESOUTĚŽIVÉHO TYPU!

Týden plný kulinářských zážitků. Vařit budeme pod širým nebem z darů naší zahrady o kterou se budeme zároveň i starat. Děti se budou sami podílet na výrobě jídelního menu, které bude přizpůsobeno danému počasí. Osvojí si různé techniky, lecčemu se přiučí a odměnou jim budou chutné pokrmy, které si budou navzájem ochutnávat. U všech jídel se bude přihlížet i na estetický styl. Vše se završí přípravou a realizací pikniku pro jejich rodiče.

Táborem vás provedou Monča a Heda.


Expedice Klíček 3.-7.8.2020 - Variabilní symbol: 30060 - naplněn


Na tento tábor budeš potřebovat bicykl, helmu, turistickou obuv, plavky - a pokud máš – i pádlo. Proč to všechno? Naše expedice vyráží každé ráno za novými objevy s průzkumem širého okolí Klíčku. Prozkoumávat budeme původní prostředí přírody tak, abys poznal, kde a proč zapůsobila činnost člověka a co nám to přineslo i vzalo. Budeme pozorovat zvěřenu a rostlinstvo v souvislostech  pod mikroskopem i dalekohledem. Jíst budeme v přírodě a v té strávíme i jednu expediční noc.

Táborem vás provedou Petr a Heda.


Bylinkové víly 10.-14.8.2020 - Variabilní symbol: 30070 - naplněn

Je slunečný srpnový den, běháme po louce, sbíráme pestrobarevné květiny, k některým si jen přičichneme, jinými se ozdobíme, některé sníme, nad ohněm lektvárky povaříme, květinové svíčky či voňavá mýdla vyrobíme. Když nám bude horko horoucí svlažíme se v jezeře a ve stínu třeba upleteme věnečky, tak trošku si na dece zalenošíme se štavňatým melounem. Můžeme si třeba vyrobit květinový herbář a přímo v přírodě své oblíbené květy namalovat na sebe, na papír… Cítíte vůni léta?

Táborem vás provedou Anet a Monča.